Industriepark 1241/1
3545 Halen, België

Ledlines.be gebruikt cookies om uw website-ervaring te verbeteren. Lees meer
* door alleen essentiële cookies te accepteren werkt onze website mogelijk niet optimaal.

An Gooris

Accountmanager Limburg

an@ledlines.be
+32 (0) 483 65 65 45

Marc Voeten

Accountmanager Antwerpen

marc@ledlines.be
+32 (0) 475 65 58 71

Nicolas Renaer

Accountmanager Brabant, Brussel en Wallonië

nicolas.renaer@ledlines.be
+32 (0) 487 47 92 39

Maxim Truyts

Accountmanager Oost- en West-Vlaanderen

maxim.truyts@ledlines.be
+32 (0) 468 58 02 24

Wies Van Genechten

Managing Director

wies@ledlines.be
+32 (0) 472 42 62 01

Eddy Delanoyer

Technical Product Manager

eddy.delanoyer@ledlines.be
+32 (0) 16 79 90 22

Wouter Bollen

Project Engineer

wouter.bollen@ledlines.be
+32 (0) 16 79 90 22

Sascha Naten

Project Engineer

sascha.naten@ledlines.be
+32 (0) 16 79 90 22

Jasper Stinckens

Purchase and Logistics Coördinator

jasper@ledlines.be
+32 (0) 16 79 90 22

Cindy Carmans

Boekhouding & HR

cindy.carmans@ledlines.be
+32 (0) 16 79 90 22

Carmen L’Espoir

Sales Engineer

carmen.lespoir@ledlines.be
+32 (0) 496 15 51 90

Bram Bollen

Logistics


Interesse in een job bij Ledlines?

Bekijk alle vacatures